Artykuloo

Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Zadbaj o swoje zdrowie

Możliwość komentowania Zadbaj o swoje zdrowie została wyłączona

Sklep zielarski jest miejscem, w którym znawcy i propagatorzy zdrowego żywienia odnajdą nie tylko bogactwo smaków i aromatów, niemniej jednak i leki na masowe dolegliwości.

Od zarania wieków znane są dobroczynne właściwości lecznicze ziół i substancji, występujących w naturze.

Naukowcy przekonują, że olej z czarnuszki odgrywa ważną rolę w walce z nowotworami. Z badań wynika, że olej ten stwarza śmierć komórek nowotworowych i hamuje ichniejszym powstawanie.

W swoim składzie zawiera olejki eteryczne a te tymochinon, składnik, który hamuje rozwój nowotworu skóry i tkanki podskórnej, niweluje żywotność komórek rakowych wątroby, płuc, jelita grubego. Jest skuteczny w leczeniu białaczki, raka piersi i innych.

Równie, cudowne właściwości ma koci pazur (vilcacora). Powszechnie uważa się, iż to zioło pomaga zwalczyć białaczkę. Wciąż, na cały świecie, organizowane są badania, mające na celu zgodę leczniczych właściwości tej rośliny.

Inne zioło – czarci pazur ma równie ciekawą nazwę i podobne właściwości. Dzięki zawartości steroli może hamować rozwój nowotworów.

Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka należy również sięgnąć po błonnik witalny – suplement diety, który zawiera babkę płesznik i jajowatą.

Poprawnie zaopatrzona zielarnia jest miejscem, w którym entuzjaści medycyny niekonwencjonalnej znajdą wiele ziół, dostępnych tylko w naturze. Są to m.in.: widłak goździsty, kłącze tataraku, przytula, krwawnik czy skrzyp polny. Wymienionym przypisuje się szereg dobroczynnych właściwości, w tym zwalczanie nowotworów.

Należy zobaczyć: zioła.

Comments are closed.