Artykuloo

Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Zmień swój rower – malowanie rowerów

Możliwość komentowania Zmień swój rower – malowanie rowerów została wyłączona

Rower – ten środek komunikacji gwarantuje wielką frajdę z jego korzystania, stwarza, że dbamy o własną kondycję fizyczną i zdrowie a oprócz dbamy o naturalne środowisko, postawa proekologiczna. O czym mowa? Bez wątpienia mam tu na pomysłu rower. Jest to bardzo sprawny i szybki środek komunikacyjny zwłaszcza w aglomeracjach co więcej tani w eksploatacji. Tani – okey ale dlaczego szybki i sprawny? przecież to rower on jest bardzo wolny jeżeli porównamy go z innymi środkami komunikacyjnymi to pozostaje daleko z tyłu pod kątem prędkości jaką rozwija. Te argumenty to z całą pewnością prawda niemniej jednak popatrzmy na rower z innej perspektywy. Mamy miasto, godziny szczytu, korki na ulicach, kierowcy którzy wpadają w szał, komunikacja miejska posiada spore opóźnienia, tłok, zaduch. Taka sytuacja jest znana większości z nas. Spotykamy się z nią niemalże dzień w dzień. Można to jednakże bardzo łatwo skonwertować. Wystarcz wziąć nasz rower i ruszyć nim do pracy, szkoły na spotkanie z przyjaciółką itp. Wtedy nie czekamy w korku, nie martwimy się czy autobus zdąży na czas. Wszystko uzależniony jest od nas samych, od tego w jaki sposób szybko będziemy chcieli dotrzeć i od tego jaką będziemy mieli kondycję. Wyżej wymieniony argument jest jednym z powodów dla którego coraz więcej osób sięga po rower i traktuje go jako środek komunikacji.

Jeżeli masz ochotę pomalować swój ulubiony jednoślad ale nie masz o tym pojęcia zleć to nam. Proponujemy ładne przemalowanie ram rowerowych a także pomoc we wszystkim, co jest z tym związane.

Przywieź swój rower i zaproponuj kolor a my zajmiemy się resztą – malowanie rowerów. Przygotujemy go do malowania czyli rozkręcimy rower i później poskładamy go w całość. Przy okazji Twój rower przejdzie przegląd. Wyregulujemy go i zakonserwujemy abyś cieszył się z odrestaurowanego roweru.

Comments are closed.