Artykuloo

Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Znajdź opinie internautów o zamówionej usłudze albo produkcie

Możliwość komentowania Znajdź opinie internautów o zamówionej usłudze albo produkcie została wyłączona

Dziwi mnie dlaczego ostatnimi czasy taką popularność zyskał facebook. Wszakże on nie ma nic więcej w jaki sposób inne fora czy portale. Dlaczego zatem facebook wygrywa z gronem czy z naszą-klasą? To pytanie prawdopodobnie pozostaje bez odpowiedzi, chociaż przeciętny człowiek taki w jaki sposób ja ma możliwość się wyłącznie domyślać. Czy to dzięki temu, że funkcjonuje sprawniej i szybciej niż inne portale? Czy to ma możliwość dzięki wielu funkcjom, które ułatwiają sprawne korzystanie?

Nie mam pojęcia, zwyczajnie system jaki jest tam wytworzony przyciąga miliony ludzi przez komputer, ułatwia sprawne porozumiewanie się i dodawanie wielu ciekawych aplikacji, które realnie wkręcają! Uwielbiam korzystać z portali typu facebook, ponieważ tam są dostępne muzyczne play listy znajomych, wiem co słuchają kobiety i mężczyźni mi bliscy, wiem co preferują i co uważają za słuszne, a co za zbędne i niepotrzebne. Jest to przeważnie wyznacznik smaku i stylu, są ogłaszane różnorakie, ciekawe konkursy i dzięki temu wszystkiemu- moim zdaniem formuła jest aż tak atrakcyjna. Nie wiem, sama nie wiem. Ja używam głównie Internetu to czytania najnowszych informacji ze świata, bez konieczności kupowania gazet. Oglądam również filmy i seriale online- całkowicie za darmo, zwykle w wysokiej klasy i rozdzielczości. Mogę je posiadać praktycznie w tym samym momencie po wydaniu, oglądać bez ograniczeń i w takich godzinach jakie mi odpowiadają- to faktycznie niesamowicie komfortowe! Dostosowuje rytm odpoczynku do siebie, a nie do godzin puszczania seriali w telewizji! Ale nie mogę wszak zatracać się jedynie on-line. Muszę iść na przód, wyjść do ludzi, pobiegać sobie zdarza się, że bądź pospacerować- robić rzeczy takie, jakie inni ludzie robili zanim poznali Internet i żyli zdrowiej. Mam na myśli lata siedemdziesiąte/ osiemdziesiąte kiedy to rozkwitało wszystko- muzyka, kuchnia, technika. To najlepsze czasy jak dla mnie.

Dlaczego facebook jest dla mnie portalem aż tak atrakcyjnym? Jest na to jedna i jedynie jedna prawidłowa odpowiedź- ponieważ używają go moi znajomi. To jedynie dlatego, że mam kontakt z innymi, którzy inne portale zostawili daleko za sobą. Np wówczas, gdy była moda na naszą- klasę ja też ją używałam, bo moi znajomi jej używali. Kiedy to się skończyło i została zepchnięta na drugi plan przez facebook’a ja też z nią zakończyłam współpracę. Ja potrzebuje Internetu do zdobywania informacji, skontaktowania się ze dobrymi znajomymi w celu dowiedzenia się, jaką pracę domową muszę odrobić ( w wypadku, gdyby nie było mnie w szkole), jakie rzeczy są potrzebne( w wypadku, gdyby zwyczajnie cokolwiek wypadło mi z głowy) , a dodatkowo wiele innych sytuacji, w których zwyczajnie potrzebuje szybkiej treści na dany zagadnienie. Używam też Internetu jako encyklopedii, w której szybko i sprawnie mogę wyszukać każdego rodzaju informacje, od prostych plotkarskich pierdół do realnie wyrachowanych terminów, które posiadają rozbudowane definicje. Czasem zdarzy mi się obejrzeć jakiś film online, niemniej jednak wolę jednakże oglądać filmy, bajki, seriale i programy, leżąc wygodnie na łóżku, a nie patrząc się na nieznaczny ekranik laptopa, bo to naprawdę niszczy wzrok i jest bardzo, ale to bardzo niewygodne. Po prostu się nie opłaca. Powracając do facebook’ a jest tam jeszcze wiele sympatycznych aplikacji, takich jak przezabawny” Tymbark na dziś”, czy sprawdzenie horoskopu, bądź różnych podobnych rzeczy. Z każdym uczestnikiem można nawiązać chat i zwyczajnie z nim pogadać. Można wysyłać bardzo długie wiadomości- korespondencja ma możliwość być bardzo atrakcyjna dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Facebook jest dobry dla osób w każdym wieku i nie robię tu zwykłej reklamy. Tak już jest i już, nie ma co tego przemieniać.

Źródło: http://nasze-opinie.co.pl.

Comments are closed.